Šatní skříně v podobě vestavné skříně
Úterý, Květen 21st, 2013 | Author:

Šatní skříň – vestavná skříň

Jedním ze základů každé domácnosti musí být minimálně jedna prostorná šatní skříň. Nejpraktičtějšími prostory pro uchovávání oděvů jsou šatní skříně v podobě vestavné skříně. Přinášejí mnoho úložných možností, kterých byste s nábytkem z běžných obchodů nemohli nikdy dosáhnout. Jelikož bývají vestavné skříně většinou postaveny od podlahy až přímo ke stropu, nezbude žádný prostor, který by nebyl využitý co nejlépe. Další výhodou je, že si můžete šatní skříně na míru navrhnout sami přesně podle vašich představ a to do sebemenšího detailu. V podstatě si můžete ve své ložnici nebo jiné místnosti nechat postavit velice originální designový kousek, který žádná jiná domácnost mít nikdy nebude. Trendem jsou motivy různých grafik a fotografií na posuvné nebo otevírací dveře skříní. Šatní skříně lze například opatřit vaší vlastní oblíbenou fotkou.

Vestavné skříně na míru

Vestavné skříně na míru lze umístit do jakékoliv místnosti ve vašem bytě, protože odborníci z Indeco si poradí s jakýmkoliv typem interiéru. Pokud máte například v předsíni, nebo kdekoliv jinde, nějaké zbytečné výklenky, využijte tohoto prostoru a nechte si do nich namontovat právě vestavné skříně, které mohou sloužit jako šatníky, botníky nebo jednoduše jako další možnost pro odkládání věcí, kterých obzvláště v malých bytech skutečně moc nebývá. Firma Indeco poskytuje kromě výroby a montáže také poradenství. Zkonzultuje s vámi vaše přání, požadavky a navrhne skříň, která se do vaše bytu bude hodit co nejlépe. S grafickým návrhem však můžete přijít i vy sami. Pro tým Indeco není žádný klientův sen pouze snem. Šatní skříně na míru vám zhotoví, pokud to bude technicky možné, přesně podle vaší žádosti.

Vestavné skříně do různých místností

Vestavné skříně Indeco si však zákazníci nepořizují pouze do domácností, ale například i do kanceláří a jiných pracovních prostor. Sami si můžete zvolit, kolik chcete mít ve skříni poliček a v jaké velikosti. Přesně podle rozměrů vašich firemních šanonů či jiných předmětů. Ale i šatní skříně se samozřejmě hodí do firem. Mnoho podniků ke své činnosti potřebuje nejrůznější převlečení a stejnokroje. Design vestavné skříně pak dokáže jakoukoliv místnost rozsvítit. Můžete kombinovat barvy, materiály, nejrůznější druhy zrcadel i zdobivých prvků. Pryč jsou doby, kdy v ložnici vždy stála nezajímavá skříň z jednoho kusu dřeva. Zapřemýšlejte, jaké šatní skříně na míru by se vám do vašeho interiéru hodili a obraťte se na Indeco. Nebo si nechte rovnou posoudit od odborníků, jaká vestavná skříň bude pro vás tou nejlepší volbou.

Category: Bydlení