Cyklistika – oblíbené cyklotrasy na Jižní Moravě
Středa, Říjen 01st, 2014 | Author:

Cyklistika je jedním z nejpříjemnějších sportů. Díky kolu můžeme překonat i dlouhé vzdálenosti poměrně snadno za pár korun a v neposlední řadě, uděláme něco pro své tělo.

Cyklistika je v dnešní době velmi oblíbeným sportem. Tomu také odpovídá nabídka kol a příslušenství velmi vysoké kvality. Po celé České republice se během posledních let tento trend velmi rozrostl a díky tomu se můžeme stále více setkávat s lepším a propracovanějším systémem cyklostezek. Takovéto jsou pro cyklisty o dost bezpečnější, než jízda rušnou ulicí mezi auty, neboť nás často vedou mimo frekventované části měst, či silnic. Další výhodou cyklostezek je poznání. Poznání hezčí části města, přírody. Cyklostezky jsou často vedeny oblastmi, jež mají za úkol ukázat cyklistovi, místní krásy, kterými se může kochat při projíždění se.

Jižní Morava

Jižní Morava. Kraj vína, Pálavských vrchů, pohody, nekonečných lánů vinic, překrásné přírody. Kdo už jednou zavítal na Jižní Moravu, dokáže si přesně představit jak moc hezky zde je. Časté přílivy turistů a lidí toužící po ochutnávce vín a poznání tohoto krásného kusu naší vlasti, zapříčinily růst turistického zázemí, označování a vytváření nových tras včetně cyklostezek, které nás často dovedou na taková místa, ze kterých zrak přechází. Díky množství ubytovacích zařízení je velmi velká možnost narazit na slevu na pobyty, která nám zpříjemní zážitek.

K nejoblíbenějším cyklotrasám na Jižní Moravě patří návštěva Lednicko-valtického areálu, ve kterém na nás dýchne historie. Dále pak jsou velmi oblíbené, projížďky okolo Novomlýnských nadrží a okolo vinic. To vše patří mezi oblíbené cyklotrasy na Jižní Moravě. Vše lze naplánovat předem, při brouzdání internetem, včetně možnosti nalezení slevy na pobyt. Tím můžeme, náš výlet prodloužit o pár dní a projezdit na kole Jižní Moravu křížem krážem.

Pokud s sebou na dovolenou hodláme vzít kola, není to vůbec žádný problém. V penzionech a ubytovacích zařízeních, nám je rádi uskladní, toto je však dobré dohodnout předem. Stačí jen chvíli pohledat a vybrat si z nabídky slevových portálů, jako je například www.newgo.cz a zajistit si zajímavou slevu na ubytování, včetně polopenze.

Category: Cestování