Je pobyt v sauně pro děti bezpečný?
Čtvrtek, Listopad 27th, 2014 | Author:

Chtěli byste si užít nezapomenutelné chvíle odpočinku po boku svých nejbližších? Rádi byste se oprostili od každodenních povinností a udělali něco nejen pro vaše zdraví, ale také pro zdraví celé rodiny? Neváhejte a vydejte se na víkend plný pohody a relaxu. Využijte jedinečné slevy na wellness pobyty i vy! O vás i vaše děti bude luxusně postaráno. S našimi cenami si wellness pobyt užije jistě každý člen vaší rodiny. Využijte pestrou škálu příjemných procedur do sytosti. Zahřejte se a navštivte řadu rozličných saun, které mají blahodárné účinky nejen na vaše zdraví, ale také i na zdraví vašich dětí.

Rádi se prohříváte v sauně a chtěli byste začít i s vašimi dětmi? Se saunováním dětí je nejlepší začít ve věku dvou a půl až tří let, kdy i ony mohou vyjádřit své pocity na neznámé prostředí. Důležitý je také zdravotní stav dítěte. Proto pokud není zdravé a nezvládá základní dovednosti přiměřené jeho věku, je vhodné se saunou ještě nějaký čas počkat. Výjimku představují nemoci jako astma, atopický ekzém a bronchitida, u kterých je naopak návštěva sauny doporučována. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost vašeho dítěte a výrazně sníží počet prostonaných dnů. Vaše děti nebudou již tak často trpět nemocemi horních cest dýchacích, a pokud se nějaká viróza objeví, bude její průběh jistě lehčí a bez komplikací.

Výhody saunování

Mezi největší výhody saunování se řadí posílení imunity a celkové obranyschopnosti. Děti, které se pravidelně saunují, jsou méně náchylné k nemocem, více otužilé, lépe spí, jí a jsou celkově více spokojené. Naučí se zde mimo jiné vyrovnat se s neznámým prostředím. Zbavují se také strachu z horka, chladu a studené vody. Užijte si saunování se svými dětmi a přispějte k jejich celkovému zdraví.

Zažijte nezapomenutelné chvíle se svou rodinou, podpořte zdraví vašich dětí a využijte slevy na víkendové wellness pobyty ve výši 40 – 60%. Naberte nové síly a nechte se rozmazlovat také na různých wellness procedurách. Zapomeňte na starosti všedních dní a dopřejte si zasloužený odpočinek po boku svých nejbližších.

Category: Cestování