Na dovolenou s last minute slevou
Středa, Srpen 19th, 2015 | Author:

Léto je čas, na který se každým rokem těší nejvíce lidí z nás, přesto je léto vyčerpávající. Horka, které pokračují, mají za následek to, že aquaparky, přírodní koupaliště i bazény jsou přeplněny lidmi, kteří se v horkém počasí potřebují zchladit. Stejně tak je to i s dovolenou. Celý rok šetříme, abychom se přes léto mohli vydat na vysněnou dovolenou. Pomáhají nám s tím naštěstí slevy na zájezdy k moři a veškeré last minute, kterých je přes léto čím dál vyšší množství.

Výhody last minute

Chceme-li si vybírat za nejlepší ceny, čekat na last minute zájezdy se vždy nevyplatí. Jelikož se opravdu jedná o poslední místa, je možné, že než daný zájezd seženeme, místa se vyprodají. Nejlepším variantou je čekat maximálně do týdne, před plánovaným odjezdem, nebo si vybrat místo, kam se můžeme dostat i za pomoci svých vlastních sil. Mezi nejoblíbenější dovolené autem patří Itálie, Chorvatsko, popřípadě i Řecko.

Rekreace na místě

Ubytování je dobré si rezervovat dopředu, chceme-li mít jistotu, že ubytování bude vypadat dle našich představ, nebo jedná -i se přímo o hotelový pokoj. Ubytování však snadno najdeme i na místě, jelikož majitelé kempů, chat i apartmánů si často nechávají v rezervě volné pokoje pro případ, že někdo dorazí bez rezervace. Stejně tak lze domluvit na místě i stravování, které je vhodné především pro rodiny s dětmi.

Dalšími z destinací, které jsou k hodně vyhledány je Egypt, kde je celoročně krásné teplé počasí, Španělsko, země toreadorů a Turecko či Tunisko. V každé zemi najdeme nádhernou přírodu, kus kultury i historie. Chceme-li poznávat krásy veškerých rozlehlých míst, můžeme si na místě zapůjčit motorky či auto. Vodní sporty, krásná romantická místa, místní zábava a atrakce, krásné moře, pláže, bohaté města a mnoho dalšího nás čeká v cíli naší cesty.

Category: Cestování