Wellness na horách pro celou rodinu
Pátek, Září 11th, 2015 | Author:

Chtěli byste alespoň na pár dní odjet ze zamořeného města, plného smogu a nadýchat se čerstvého vzduchu? Chcete udělat něco pro své zdraví? Pak tedy neváhejte, využijte slevy a zajeďte si na se svojí rodinou na hory. Ti, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku, mohou využít upravené sjezdovky a přes den dovádět na svahu. Ostatní členové vaší rodiny možná uvítají možnost využití nabídky wellness procedur. Místní hotely a penziony vám poskytnou velmi kvalitní ubytování a po celý den se můžete oddávat příjemným procedurám, které vašemu organismu velmi prospějí.

Mezi vyhledávané wellness procedury patří především různé druhy masáží. Někteří dají přednost částečné masáži, jiní uvítají masáž celého těla nebo masáž lávovými kameny. Budete-li se chtít pořádně vyhřát a posílit svůj imunitní systém, můžete navštívit některou saunu. V nabídce je klasická finská sauna, parní, bylinková, aromatická a další. Vítanou procedurou jsou také různé druhy zábalů – čokoládový, bahenní a další. Využijte slevy na rodinné wellness pobyty a zajeďte si na pobyt na horách spojený s příjemnými wellness procedurami.

Odpočinek pro celou rodinu

Také o vaše děti bude dobře postaráno. K dispozici je dětský koutek, kde si děti společně vyhrají a poznají nové kamarády. Pro úplně malé děti je možné domluvit baby sitting /hlídání dětí/. V hernách si vaše ratolesti mohou vypůjčit společenské hry, zahrát si šipky, dětský kulečník a další. Každý si přijde na své, každý si zvolí to, co mu nejvíce vyhovuje. Proto využijte slevy a vydejte se s celou vaší rodinou na pohodový wellness pobyt.

Samozřejmostí je velmi kvalitní ubytování. Pro své hosty mají hotely a penziony připravené účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, s televizí, wi-fi připojením, minibarem a ledničkou. Hotelové restaurace mají široký výběr chutných jídel, mezi kterými převládá česká kuchyně. Ochotný a vstřícný personál vám splní každé vše přání. Denní bary nabízejí nejrůznější nápoje a studenou kuchyni. Pojedete-li autem, můžete zdarma parkovat přímo u vašeho hotelu. Nechejte se alespoň pár dní hýčkat a vydejte se se svojí rodinou na wellness pobyt, využijte právě teď last minute slevy na zájezdy a užijte si skvělou dovolenou s celou rodinou.

Category: Cestování