Zimní dovolená v Rakousku
Čtvrtek, Říjen 29th, 2015 | Author:

Zima je již za dveřmi a právě nyní je ten pravý čas pro výběr vaší zimní dovolené! Pokud jste příznivci zimních sportů a rádi byste si užili lyžování na kvalitních a udržovaných sjezdovkách, pak jasnou volbou jsou alpské země. Vybírat můžete hned z několika destinací, z nichž k nejoblíbenějším patří Rakousko, Itálie a Francie. Nenechávejte výběr zimní dovolené na poslední chvíli. Prožijte pohodové chvíle se svou rodinou a vydejte se na lyžařskou dovolenou do Rakouska!

Nespornou výhodou zimní dovolené v Rakousku je fakt, že budete ušetřeni dlouhého a únavného cestování. Rakousko je ze všech alpských zemí nejblíže a vy již po pár hodinách cesty budete ve vysněném cíli. Perfektně udržované a nekonečně dlouhé sjezdovky vám zajistí ten nejlepší požitek z lyžování či snowboardingu. Velké množství sedačkových lanovek a vleků jsou zárukou toho, že nebudete muset trávit hodiny ve frontách. Neváhejte a užijte si skvělou dovolenou v rakouských Alpách!

Oblíbené destinace

K oblíbeným destinacím rakouských Alp patří například Kitzbühel, Hintertux, Dachstein, Saalbach-Hinterglemm, Nassfeld-Hemagor, St.Anton a mnohé další. K největším rakouským lyžařským střediskům patří Ski Amadé, který se nachází v srdci rakouských Alp a spojuje hned několik lyžařských oblastí do jednoho skipasu. Naleznete zde 270 vleků a lanovek a neuvěřitelných 760 kilometrů sjezdovek. Nenechejte si ujít skvělý požitek z lyžování v rakouských Alpách. Prožijte jedinečné zážitky se svou rodinou, partnerem či přítelkyní!

Po celodenním sportování si dopřejte odpočinek v některém z wellness center, kde uvolníte namožené svaly v bazénu či v sauně. Dopřejte si skvělou dovolenou se vším všudy. Pobyt v horském prostředí na čerstvém vzduchu prospěje nejenom vašemu zdraví, ale i zdraví celé vaší rodiny. Neváhejte a vyberte si tu pravou zimní dovolenou již nyní! Využijte slevy na lyžařskou dovolenou v rakouských Alpách a prožijte nevšední zážitky s těmi nejbližšími!

Category: Cestování