Zimní dovolená ve Francii
Sobota, Listopad 28th, 2015 | Author:

Zimní dovolené ve Francii, to je něco na co se nezapomíná. Vzpomeňme na všechny ti filmy, které jsme o ní viděli, na vše co víme a na vše co jsme četli. Francie je jednou z nejromantičtějších zemí na světě. Dopomáhá k tomu nádherný zvučný jazyk, který jde zaslechnout na ulicích při nočních toulkách úzkými ulicemi.

Zima ve Francii je nádherná. Lidé se o to více ponoří do romantiky a náměstí se mění ve světelnou hru barev. Co může být, více hezčího? Co takhle tuto romantiku ještě o něco vylepšit.

Představme si, že svou zimní dovolenou ve Francii trávíme uprostřed zasněžených hor, hluboko v divočině, kde se dá dostat pouze sněžným skútrem. Nikdo nás zde neruší. Pouze my a příroda. Hořící krb slibuje teplo a vůně svařeného francouzského vína prostupuje celou chatu. Za okny padá jemný sníh, zatímco úplněk ozařuje vrcholky sněhem zapadaných stromů. Třpytky, které se odráží do očí nás jemně „šimrají“ v žaludku. Nádhera. I takto může zimní dovolená ve Francii vypadat. Netřeba se stále upínat ke stejným a osvědčeným způsobům trávení volných dní. Zakusme něco nového.

Jak spojit dvě aktivity do jedné

V alpském pohoří najdeme spoustu běžkařských i sjezdařských tras. Stačí si jen vybrat, jakému druhu zimní aktivity dáváme přednost. Buďme si však jistí, že lyžování ve Francii je opravdu krásnou záležitostí a je vcelku jedno jestli se jedná o sjezdování, nebo běžkaření. Tak či tak si užijeme skvěle upravených tras.

Prahneme li po romantice, kterou jistě zimní dovolená ve Francii nabízí a rádi bychom si pro sebe a bližní pronajali například chatu, proč nevyužít toho, že je sníh a nevyrazit na lyže, nebo na běžky. Sněhové podmínky uprostřed francouzských Alp, bývají skvělé a tak pokud máme rádi zimní sporty, spojme zimní zájezd do Francie se zájezdem lyžařským. O to více si budeme vážit teplo večerního krbu, když unavení a promrzlí se vrátíme ze svahů, na kterých jsme celý den řádili. Večer se zabalíme do deky a s čajem v ruce můžeme pozorovat z okna ten zázrak – to jak se sníh, snáší na krajinu a slibuje tak nádherné dny naší zimní dovolené ve Francii. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a užijte si lyžování ve Francii!

Category: Cestování