Asfalt – lití asfaltu, opravy výmolů
Úterý, Květen 29th, 2012 | Author:

Firma Pavel Klíma je vybavena kompletní škálou mechanizace pro pokládku živičných (asfaltových) koberců. Zajišťujeme bezproblémový veškerý servis a asfalt pro opravy silnic, chodníků a dalších komunikací. Disponujeme velkými stroji, ale i veškerou drobnou mechanizací, která nám zajišťuje velmi kvalitní práci. Firma působí především v Praze a nejbližším okolí, ale také v celém středočeském kraji. V případě větší zakázky je samozřejmě možné poskytnout naše služby kdekoliv. Nezaměřujeme se pouze na lití asfaltu, ale i na autodopravu a čištění komunikací.

Opravujeme všechny aspekty vozovky, včetně podkladních vrstev a ošetření nápojových hran. Provádíme i řezání, bourání asfaltů a betonů. Ošetření spár a trhlin v komunikacích řešíme asfaltovou zálivkou.

Kromě práce s asfaltem provozujeme i nákladní dopravu vozy Renault Kerax, Avia kontejner. Doprava štěrku, písku, recyklátů, zeminy atd. Přistavujeme kontejnery na suť. Nabízíme i čištění komunikací samosběrným zametacím strojem Iveco Johnston, s vlastním skrápěním.

Litý asfalt je směsí hutného kameniva, kamenné moučky a asfaltového pojiva smíšeného spolu za horka. Rozprostírá se ručně v jedné nebo více vrstvách. Povrchová úprava je v případě požadavku drsnosti prováděna posypem křemičitým pískem. Pokud má být povrch hladký, provede se válcování kovovým válcem. Tloušťka vrstvy asfaltu v pozemních a průmyslových stavbách činí 2,5 – 4 cm.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte, na našich stránkách objevíte i fotogalerii naší práce a vybavení.

Category: Služby