Airsoft zbraň Galil SAR (CM.043B) – celokov
Středa, Srpen 21st, 2019 | Author:

Elektrická airsoftová replika Izraelské zbraně Galil SAR CM.043B od firmy CYMA je vyrobená z oceli a polymeru. Tělo, lučík, volič režimu střelby, tlumič výšlehu a mířidla jsou z oceli. Předpažbí, pistolová rukojeť  a pažba je z kvalitního polymeru. Díky použití zmíněných materiálů, velmi dobrého zpracování je airsoft zbraň zajímavá a velmi kvalitně vyrobená. Tato verze je v armádě využívaná výsadkáři, nebo osádkami  vojenských vozidel. Replika airsoft zbraně je vybavená voličem režimu střelby, který je umístěn na pravé straně rámu, úplně stejně jako u originální – ostré verze. Díky skvělé vyváženosti, navzdory těžší váze a velikosti je zbraň velmi praktická a snadno ovladatelná.

Dodávaný zásobník k airsoft zbrani je kovový s celkovou kapacitou 450bb. Vnější tělo vysokokapacitního zásobníku zbraně je kovové, mechanismus zásobníku je točný. Replika zbraně Galil SAR CM043B je vybavena Hop-Up kovovou komorou a uvnitř zbraně se nachází standardní mechabox V3 i v tomto případě byl dodatečně upraven a zesílen. Kovová ložiska, ocelová kola s přímým ozubením, rovná hlava pístu a trn pružiny jsou dalšími zesílenými součástkami zbraně. Díky použití pružiny o síle M120 dosahuje airsoft replika zbraně úsťové rychlosti více než 394 fps.

Replika airsoft zbraně SAR CM043B je skvělou volbou pro boj na střední vzdálenost. Dlouhá bronzová vnitřní hlaveň  o délce 390 mm v kombinaci s vysokou úsťovou rychlostí 120 m/s zaručuje velmi dobrý výkon a přesnost zbraně. Teoretický dostřel zbraně je více jak 54 m.

Délka zbraně je 645/875 mm, hmotnost zbraně je 2860 g. Režim střelby – jednotlivě i dávka, vhodná váha kuliček 0,25 g.

 

Tento model je plně kompatibilní s produkty od společností Tokyo mauri, SHS, Guarder, Cyma nebo GFC. Díky tomu jsou snadno k dostání náhradní a tuningové díly

Category: Sport