Dlouhý život ve zdraví a harmonii.
Středa, Květen 23rd, 2012 | Author:

Semináře tradiční čínské medicíny.

Centrum tradiční čínské medicíny Li-West zařadilo do svého programu pravidelné pořádání seminářů pro veřejnost, na nichž se účastníci seznámí s principy tradiční čínské medicíny s nimiž mohou následně velmi zkvalitnit a zlepšit vlastní zdraví a život.

Vliv emocí na zdraví a stav našeho těla

Člověk je spojená nádoba, v níž se psychická a fyzická stránka vzájemně ovlivňují. Na východě říkají, že člověk je ovlivněn sedmi emocemi a šesti zlozvyky, u nás se říká, že nemoci přicházejí z nervů.  Tradiční čínská medicína ukazuje cestu, jak pracovat s vlastními emocemi, aby nám přinášely užitek.

Stravování podle principů pěti elementů

V oblasti stravování kladou Číňané velký důraz na energetickou vyváženost a skladbu stravy. Jídlo by mělo být nejen chutné, ale zároveň by mělo podporovat náš dobrý zdravotní stav, čehož tradiční čínská medicína dosahuje pomocí různých bylin, které mají v kombinaci s konkrétní potravinou léčebné a preventivní účinky.

Energie a životní potenciál člověka – cesta k dlouhověkosti

Dlouhý život a stáří bez nemocí. Sen každého člověka. Pokud se naučíte správně pracovat se svou vlastní životní energií, máte šanci si tento sen splnit. Staří Číňané tuto energii nazývají Čchi a vy se na semináři dozvíte, jak s ní hospodařit a jak se o ni starat, abyste si zachovali dlouhý život a pevné zdraví.

Na vaši účast na seminářích tradiční čínské medicíny se těší

Centrum tradiční čínské medicíny Li-West.
Více informací nejen
o semináři najdete na www.liwest.cz

Category: Zdraví