První pomoc psychologa
Neděle, Prosinec 11th, 2016 | Author:

Trpíte-li i vy například úzkostnými stavy, depresemi, zvýšenou trémou či syndromem vyhoření, nebojte se mě kontaktovat. Pomůžu vám vyřešit to, co vám znepříjemňuje váš život a izoluje vás od okolí. Emdr je metoda, která ve svém překladu znamená desenzibilizaci a přepracování pomocí očních pohybů. Tato terapie vás dokáže zbavit toho, co vás trápí. Neodmítejte pomocnou ruku. I vy zase můžete být v pohodě. Jen musíte vědět, na koho se máte obrátit.

Poperte se s problémy

Díky ní se totiž můžete zbavit dosavadních problémů jednou pro vždy. Nenechávejte je zajít příliš daleko. Emdr je velmi vyhledávanou a úspěšnou metodou, která je poměrně nová. Má velké úspěchy a lidé se díky ní můžou zase cítit dobře. Mohou najít novou chuť do života a začít znovu. Již při první konzultaci u mě budete vědět, že jste udělali velmi dobře, když jste se odhodlali k tomuto kroku do neznáma. Nestyďte si pohovořit o svých problémech s odborníkem na slovo vzatého. Dá vám naději a chuť znovu žít. Tento psycholog Praha je tím, který vám chce pomoci a vyslechnout vás.

Léčba traumatu

Pokud se Vám stal velmi nepříjemný a psychicky velmi zatěžující zážitek, máte jistě noční můry, situace se Vám stále dokolečka opakuje před očima a nemizí Vám z hlavy, Sledujete pokles své nálady, jste unavení a velmi citliví. Na nepříjemnost nechcete myslet, ale Vaše mysl Vám nedá spát. Sami jste se snažili se situaci vyrovnat, ale ona bloudí po podvědomí a dává o sobě stále hlasitěji a silněji vědět. Čím dříve začnete jednat, tím rychleji naleznete ztracený klid a rovnováhu. S tímto zdánlivě neřešitelným problémem Vám pomůže psychoterapie http://psycholog-holcner.cz/emdr-terapie-praha/. Společně s odborníkem si o problému promluvíte.


Category: Zdraví